50×70 cm Yaz Sil

Yaz Sil Neon Tabela 50x70cm

Yaz Sil Neon Tabela her ölçüde imalatı yapılabilir.Firmamız 2007 yılından beri yaz sil neon tabela imalatı yapmaktadır.Bu sayfadaki ölçümüz 100x100cm ölçüsüdür.Yaz Sil Neon Tabelayı siz müşterilerimize imalat gücümüz doğrultusunda farklı ölçülerde ve şekillerde imalat yapmak için çalışmalarımız devam etmektedir.

100x100cm ölçümüz için komple çerçeve içine alıp imalat yapmaktayız.Yaz sil neon tabela özel ölçü imalatında yeterli derecede bilgiye sahip olup siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Yaz Sil Neon Tabela 50x70cm 1 Kalem Fiyatı 130 tl dir.

Yaz Sil Neon Tabela 50x70cm 4 Kalem Fiyatı 150 tl dir.

kargo ile kapıda ödeme istenirse 20 tl fiyat artmaktadır.

TABELAYLA BİRLİKTE GÖNDERİLEN STANDART MALZEME

YAZ SİL NEON TABELA 50x70cm

1 veya 4 adet KALEM(beyaz-kırmızı-mavi-yeşil renkler)

SİLME BEZİ MİCROFİBER

12 V ADAPTÖR

UZAKTAN KUMANDA

KULLANMA TALİMATI

Uzaktan kumanda özelliği sayesinde Yaz sil neon tabela içindeki ışıklar renk değiştirdikçe yazılan yazılar kalem renklerine göre animasyon yapar.Böylece yazdığınız yazılar da animasyon yapar.Yaz sil neon tabelayı kalem renkleri beyaz-kırmızı-mavi-yeşil renklerde  tabelanıza daha da çekicilik sağlayabilirsiniz.Menülerinizi promosyon ve yeni satışa sunulacak ürünlerinize farklı renklerle müşterilerinize tanıtım yapabilirsiniz.İç ve dış mekanlarda rahatça kullanabilirsiniz..

Nerelerde KULLANILIR ?

Ürün ve hizmet sunan bütün işletmelerde kullanılabilir.Eczaneler,Marketler,Cep telefonu bayiileri,Lokantalar,Kafeler,Barlar,Pastahaneler,Okullar,Anaokulları,Fabrikalar, ve tüm müşterilerine etkili mesaj vermek isteyen kuruluşlar,tabela ile amaçlarına en etkili bir şekilde ulaşırlar.

Ayrıca iç mekanlarınızda dekoratif yazı tabelası olarak kullanılabilir.Neon ışıklı ve renkli olması dikkat çekiciliğini arttırır.İç ve dış mekanlarda müşterilerinize istediğiniz duyuruları,tanıtımları ışlıklı bir yazı ile sunmanızı sağlar.İster duvara veya vitrine asarak.ister üç ayak üstünde kullanılabilir.

Türkiye de imal edilmektedir.Bazı elektronik kompenentleri ve Avrupa malı kaliteli Pleksiglas levhası dışında, diğer malzemeleri ve tasarımı ile tamamen yerli bir üründür.Mevcut tabelalarda yazılan yazılar ve ürün tanıtımları sabittir.Panomuzda ise istediğiniz yazıyı yazar ve istediğiniz zaman silip tekrar yazabilirsiniz.Yazmış olduğunuz yazılar neon parlaklığında bir görünüme sahip olacaktır.İsterseniz yazılarınızı istediğiniz aralıklarda yanıp sönebilir hale getirip isterseniz sürekli yanar vaziyette kalmasını sağlayabilirsiniz.

Işıklı panonun üretiminde LED diyotlar kullanıldığı için elektrik sarfiyatı çok düşüktür.Dolayısıyla 24 saat sürekli olarak çalıştığı durumda 1 ayda tüketeceği elektrik enerjisi masrafı yaklaşık olarak 60 yeni kuruştur.Yani son derece ekonomik bir cihazdır.

Tabelaya yazdığınız yazılar ışıklı olduğu için çok çabuk fark edilir.Etkili bir dikkat çekiciliği vardır.Yanıp sönen yazılar NEON parlaklığındadır.

Bulunduğunuz yerde bulamadığınız takdirde Elekronik özel kalemi maliyetine makul bir fiyatla sürekli olarak size temin edilecektir.

Pano şu anda üç ayrı standart boyutta satışa sunulmuştur.Ayrıca panoyu siparişinize göre Vitrininize ve iç mekanlarınıza uygun ölçülerde farklı ebatlarda da yapabiliriz